Produkty dodane do rejestru produktów niebezpiecznych
Zestawienie z miesiąca: 9/2008


IdentyfikacjaProduktProducentRodzaj i zakres zagrożeń/niezgodności produktuOkreślenie środków, jakie przedsiębiorca lub organ kontroli zastosował do produktu
Rodzaj rejestru:
Rejestr produktów niebezpiecznych
Kod:

Nr identyfikacyjny:
897
Data wpisu:
2008-09-22
Nazwa:
żel pod prysznic - koktajl TEQUILA SUNRISE Doccia Schiuma
Model:

Opis:
Żel zapakowany jest w przeźroczystą butelkę z umieszczoną na niej czarno-białą etykietą z napisami w języku obcym. Na etykiecie znajduje się biała, foliowa kontretykieta z informacjami dotyczącymi produktu, jego składu i właściwości, dane przedsiębiorcy „GLER” oraz ostrzeżenia o trzymaniu z dala od dzieci i niepołykaniu produktu. Zamknięcie stanowi aluminiowa nakrętka. Żel ma kolor pomarańczowy.
Kraj wytworzenia produktu:
Włochy
ZdjęcieZdjęcie
ZatruciePrezes UOKiK na podstawie art. 24 ust. 4 pkt 1 lit. b) oraz pkt 2 lit. b) ustawy o ogólnym bezpieczeństwie produktów nakazał przedsiębiorcy wyeliminowanie zagrożeń stwarzanych przez produkty poprzez zakaz wprowadzania na rynek i wycofanie z rynku produktów, które nie spełniały wymagań bezpieczeństwa.
Rodzaj rejestru:
Rejestr produktów niebezpiecznych
Kod:

Nr identyfikacyjny:
900
Data wpisu:
2008-09-23
Nazwa:
żel pod prysznic koktajl CAIPIROSCA Doccia Schiuma Caipirosc
Model:

Opis:
Żel zapakowany jest w przeźroczystą butelkę z umieszczoną na niej czarno-białą etykietą z napisami w języku obcym. Na etykiecie znajduje się biała, foliowa kontretykieta z informacjami dotyczącymi produktu, jego składu i właściwości, dane przedsiębiorcy „GLER” oraz ostrzeżenia o trzymaniu z dala od dzieci i niepołykaniu produktu. Zamknięcie stanowi aluminiowa nakrętka. Żel ma kolor jasnoczerwony.
Kraj wytworzenia produktu:
Włochy
ZdjęcieZdjęcie
UduszeniePrezes UOKiK na podstawie art. 24 ust. 4 pkt 1 lit. b) oraz pkt 2 lit. b) ustawy o ogólnym bezpieczeństwie produktów nakazał przedsiębiorcy wyeliminowanie zagrożeń stwarzanych przez produkty poprzez zakaz wprowadzania na rynek i wycofanie z rynku produktów, które nie spełniały wymagań bezpieczeństwa.